UÇ İÇ MİMARLIK

 • logo-iç-mimar-2
 • Modern-Villa-Dekorasyonları
 • Modern-Villa-Dekorasyonları1
 • Modern-Villa-Dekorasyonları2
 • Modern-Villa-Dekorasyonları3

Firma Kategori: İç Mimarlık / DekorFirma Etiketler: iç mimar, iç mimar ataşehir ve iç mimarlık

Profil
Profil
Photos
Harita
Değerlendirmeler
 • UÇ İÇ MİMARLIK

  Uç İç Mimarlık olarak hayatınızı değiştirmek, anlam katmak ve sizi benzerlerinden farklı bir noktaya taşımak için yola çıktık. Sizinle birlikte sağlam adımlar atarak, nefes aldığınız mekânları renklendirmeyi, yolunuzu çeşitlendirmeyi umuyoruz.

  Hangi alanda olursan olsun, başarıyı elde etmek konusunda sorulacak soru ortaktır; Neyi farklı yapmalıyım? Bu noktada, sizi benzerlerinden ayrı bir yere koyacak fikirlerin nasıl yakalanabileceği düşüncesi zihninizi meşgul edebilir. Yenilenmek için değişim vazgeçilmez bir unsurdur. Değişim, özellikle modern yaşamın her noktasında olduğu gibi, sanat ve tasarım için de kilit bir ifadedir. Bir tasarım disiplini olan iç mimarlıkta değişim süreklilik arz eder ve yaratıcılıkla birlikte gelir. Eğer doğru kapıyı çalarsanız, modern hayatın gereksinimlerine ulaşmanız kolaylaşır.

  Modern Villa Dekorasyonları

  Güzel ve şık bir eviniz varsa ne enfes bir koy manzarası ne de dağ esintisine ihtiyacınız yoktur. Modern villa tasarımıyla birlikte huzur, keyif ve ihtişam bir aradadır. Günümüz teknolojileri kullanılarak iyi bir mimari anlayışla tasarlanan villalar peyzaj alanları, saunası, havuzu ya da spor alanlarıyla size pek çok alternatif sunuyor.

  Artık şehir yaşamı insanı iyice daralttıkça bu yaşam alanlarının da şehrin dışına doğru kaydığı bir gerçek. İnsanlar gürültüden, patırtıdan, stresten uzak yaşam sürmeyi tercih ediyorlar dolayısıyla modern villa projeleri de bu anlamda seçimleri biraz daha artırıyor.

  Modern Villa Dekorasyonları

  Profesyonel Destek Alın

  Villanız tasarlanırken çocuklarınızın güvenliği, eğlencesi ve evinizin çevresi de göz önünde bulundurulmalı ve bulunduğu konsepte uygun olarak dizayn edilmesi gerekir. Modern villa mimarisi yapılırken ultra lüks standartlarda malzeme kullanımı önemlidir. Çünkü villanız size özel olacak ve istediğiniz gibi kişiselleştirebileceksiniz. Uç İç Mimarlık olarak biz bu konuda yetkin ve donanımlı bir ekiple çalışır ve sizin istediğiniz keyfi sizin için oluşturabiliriz.

  İlginizi çekebilir : Villa Dekorasyonunda Yeni Keşifler

  Modern Villa Dekorasyonları

  Dekorasyonunuzu Kişiselleştirin

  Modern villa dekorasyonu yaparken dikkat edilmesi gereken öncelik lüks ve konfordur. Gösterişli bir yaşam alanını oluşturmak ve kişiselleştirilmiş detaylarla özel tasarım oluşturmak villanıza da fark katacaktır.  İlk olması gereken büyük pencereler. Çünkü büyük pencere mekanın tüm atmosferini baştan aşağıya değiştirir. Doğal bir ışık kaynağıdır ancak yapay aydınlatmalarda dekorun daha öne çıkmasını sağlar. Bunun için içeride ışığın sürekli tutulması önemlidir. Aydınlık bir mekan insanın içine huzur ve refah verir.

  Modern Villa Dekorasyonları

  Havuz

  Bir villanın odağında havuz olmalıdır. Özellikle lüks bir villa tasarlıyorsanız o zaman havuzu görmezden gelemezsiniz. Villanın modernliğini dışarıdan bakıldığı zaman havuzun sağlayacağını düşündüğümüzde burasının villanın odak noktası olması gerekir.

  Modern Villa Dekorasyonları

  Zemin

  Villa dekorasyonunda zemin döşemesi de önemlidir. Kullanılacak ahşap merdiven veya ıslak zemindeki karolar. Porselen karolar hem neme dayanıklıdır hem de şık bir görünüm sağlar. Fayanslarda renk seçimine dikkat edilmeli kolay temizlenebilir olmasının yanı sıra ahşapla uyum içerisinde olması gereklidir. Parlak ve hoş duran karo ve parkeler evin havasını değiştirir.

   

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Değerlendirme bırak

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir